Leiding

Kapoenen

oscarCoëndoe
Naam Oscar
Totem Coendou
Telefoon 0478951928
Email coendou@kruisboog-hadewijch.be
maxRaaf
Naam Maximilien
Totem Raaf
Telefoon 0472499455
Email raaf@kruisboog-hadewijch.be
yasserKormoraan
Naam Yasser
Totem Kormoraan
Telefoon
Email kormoraan@kruisboog-hadewijch.be

 

Wouters

       okapi foto explookapi
Naam Sien
Totem Okapi
Telefoon 0491932008
Email okapi@kruisboog-hadewijch.be
 flicka explo fotoflicka
Naam Jennifer
Totem Flicka
Telefoon 0479291866
Email flicka@kruisboog-hadewijch.be
tjiftjaf explo fototjiftjaf

Naam
Claire
Totem Tjiftjaf
Telefoon 0496729624
Email tjiftjaf@kruisboog-hadewijch.be
 

 

 

Jojo’s

amaryllissikahert
Naam Amaryllis
Totem Sikahert
Telefoon  0492838558
Email sikahert@kruisboog-hadewijch.be
 florianCoati
Naam Florian
Totem Coati
Telefoon
Email coati@kruisboog-hadewijch.be
 Gheppio leiding foto explogheppio

Naam
Anaelle
Totem Gheppio
Telefoon 0495151318
Email gheppio@kruisboog-hadewijch.be

 

Givers

 felixTaurinus
Naam Felix
Totem Taurinus
Telefoon 0470/07 29 79
Email taurinus@kruisboog-hadewijch.be
fionaNachtegaal
Naam Fiona
Totem Nachtegaal
Telefoon 0498/ 46 74 07
Email nachtegaal@kruisboog-hadewijch.be
arnoWithandgibon
Naam Arno
Totem Withandgibbon
Telefoon 0479184258
Email withandgibbon@kruisboog-hadewijch.be
 MCSecretarisvogel
Naam Marie-Cheyenne
Totem Secretarisvogel
Telefoon
Email secretarisvogel@kruisboog-hadewijch.be

 

 

Jin

 potto

Naam
Reymbold Vandewinckel
Totem Potto
Telefoon 0487/87 81 31
Email potto@kruisboog-hadewijch.be
 Potto

 

Groepsleiding

 mustang foto websitemustang

Naam
Morane Demeesster
Totem Mustang
Telefoon 0479 07 80 85
Email mustang@kruisboog-hadewijch.be
NoaBarao
Naam Noa Jacobs
Totem Barao
Telefoon 0471 02 10 88
Email barao@kruisboog-hadewijch.be