Liefste jojo’s, liefste ouders
Het thema van dit jaar is… *tromgeroffel*… JOJO-LABO.
Dit jaar duiken wij in de wondere wereld van de wetenschap! Wij kijken ernaar uit jullie te ontvangen in ons jojo-labo!
Groetjes
De jojoleiding
Enkele basisregels
Graag zouden we verwittigd willen worden indien je niet kan komen. Je kan ons altijd bereiken via jojos@kruisboog-hadewijch.be of laat gerust iets weten in de Whatsappgroep.
Graag zouden wij willen dat jullie elke vergadering in uniform komen, dit betekent:
- Scoutshemd
- Das
- Groene/beige broek/short/rok
- Scoutstrui of bruine/ beige/ groene trui
Deze vind je in de Hopper (scoutswinkel) gelegen in Diestevest 92A, 3000 Leuven. In de Hopper is er mogelijkheid om korting te krijgen bij aantoon van jouw lidkaart die je aan ons kan vragen. Je kunt ook alles tweedehands vinden voor een lagere prijs (vb: vinted). Ook zullen onze tweedehands-spullen worden uitgestald op het einde van elke vergadering.
Vergeet zeker niet elke vergadering je MOBIB mee te nemen. Indien je geen MOBIB hebt, een jaarabonnement kost €12 voor iedereen die in Brussel woont en onder de 25 is, dus we raden dit sterk aan.
De namiddagvergaderingen gaan door van 14h tot 18h aan het lokaal. Het adres van het lokaal: Roodebeeksesteenweg 302, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.
Vieruurtje wordt elke vergadering door de leiding voorzien. Zorg wel dat jullie voldoende water meenemen. Er wordt geen snoep meegenomen naar de scouts. Mocht je toch snoep meenemen, dan zal je het moeten delen met je medejojo’s.
We zijn een Nederlandstalige scoutsgroep en daarom vragen we om op de scouts steeds Nederlands te spreken. Probeer ook zoveel mogelijk de totems te gebruiken.
Mocht je je GSM mee hebben, mag deze enkel gebruikt worden met toestemming van de leiding.
Bij vragen of opmerkingen mogen jullie ons altijd contacteren.
Wij hebben er alvast zin in.
Groetjes,
De jojoleiding
Kameleon
Edouard Dejonge |
Tuimelaar
Anaelle Ströker |
|
Quagga
Pia Bolle Debal
|
Eekhoorn
Laure-Ines Lebon
|
|
jojos@kruisboog
Groetjes,
De jojo-leiding