Voorwoord

Beste Welpen (Wouters) en ouders,


Wij zijn zeer enthousiast over dit nieuwe scoutsjaar en jullie hopelijk ook.
De wouterleiding heeft jullie namelijk nodig.
Als jullie durven mogen jullie mee met ons op avontuur.
Zootopia
Dit jaar gaan we onderzoeken uitvoeren.
We zullen samen bekende en minder bekende diersoorten onderzoeken en opsporen.
Dieren

Enkele afspraken:
• De namiddagvergaderingen gaan door van 14u tot 18u aan het lokaal.
Zorg steeds voor een 4-uurtje. Het adres van het lokaal: Roodebeeksesteenweg 302, 1200 Sint-Lambrechts Woluwe.
• De dagvergaderingen gaan door vanaf 9u, afspraak aan Centraal Station, en eindigen om 18u aan het lokaal. Zorg tijdens dagvergaderingen steeds voor een lunchpakket.
• Wij zijn een scoutsgroep en daar zijn we zeker trots op! We vragen dan ook om steeds in uniform naar de scouts te komen. Ons prachtige uniform bestaat uit een beige hemd,een groene trui, een groene broek, en een geel-blauwe das. Deze vind je in de Hopper (scoutswinkel) Diestevest 92A in Leuven.
• We zijn een Nederlandstalige scoutsgroep en daarom vragen we om op de scouts steeds Nederlands te spreken.
• Bij elke vergadering verwachten we dat jullie je MIVB-abonnement meenemen.
• De explovita en foto’s vind je op onze website.
• We willen GRAAG dat er verwittigd wordt als je niet kan komen. Je kan ons ook bereiken op wouters@kruisboog-hadewijch.be.

Belangrijke data:
• Eerst en vooral is er onze jaarlijkse overgang. Deze gaat door op zaterdag 22 september in De Kluis. Overdag spelen we er allerlei spelletjes en leren we elkaar beter kennen. ‘s Avonds, om 17u30 mogen jullie ouders, broers, zussen… langskomen om gezellig iets te drinken.

• Verder gaan we ook nog op novemberkamp. Ook dit zal doorgaan op het domein van De Kluis. We vertrekken dit jaar op vrijdag 26 oktober om 18u30 uur aan het lokaal. Op zondag 28 oktober staan we om 18 uur terug aan het lokaal.

• Het eerste semester sluiten we af met het kerstfeestje. Dit zal doorgaan op vrijdag 21 december vanaf 18u tot 21u in het lokaal.

• De datum van het groot kamp ligt ook reeds vast, dit gaat voor de wouters door van maandag 22 juli tot maandag 29 juli.

Wij kijken er alvast naar uit jullie weer te zien!
Groetjes,
Sijsje , Potto , Withandgibbon , Sitta, Parelduiker, Coscoroba, Alpaca.

PARELDUIKER
Parelduiker
Charlotte Loncke
Platanenstraat 27, 1040 Etterbeek
0471073809
charlotte@kruisbooghadewijch.be

WITHANDGIBBON
Withandgibon
Arno Bouckaert
Vijverstraat 141, 1040 Etterbeek
0479184258
arno@kruisbooghedewijch.be

SIJSJE
Sijsje
Kaat Deriemaeker
Sint-Pieterssteenweg 37, 1040 Etterbeek
0472211153
kaat@kruisbooghadewijch.be

POTTO
Potto
Reymbold Vandewinkel
Lebonlaan 86, 1160 Oudergem
0478114107
reymbold@kruisboog-hadewijch.be

SITTA
Sitta
Sarah Rathé
Terlaenenstraat 23, 3040
0468227321
sarah@kruisbooghadewijch.be

ALPACA
Alpaca
Sam De Vos
Vorstlaan 160, 1160 Oudergem
0491638390
sam@kruisbooghadewijch.be

COSCOROBA
Coscoroba
Selena Morillon
Onderwijsstraat 126, 1070 Anderlecht
0478094888
selena@kruisbooghadewijch.be